A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бахмутська районна рада
Донецької області

Проекти рішень районної ради 8 скликання, які вносяться на розгляд 10-ї сесії 11.11.2021

 1

Про хід виконання за 9 місяців 2021 року Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2021 рік.

 2

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2021 рік.

 3

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2021 року.

 4

Про внесення змін до рішення Бахмутської районної ради Донецької області від 23 грудня 2020 року № 8/3-29 «Про районний бюджет на 2021 рік».

 5

Про Програму забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Бахмутського району на 2021-2025 роки.

 6

Про передачу (безоплатно) нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради Донецької області, у комунальну власність Бахмутської міської територіальної громади.

 7

Про передачу (безоплатно) майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради Донецької області, у комунальну власність Бахмутської міської територіальної громади.

 8

Про передачу (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради Донецької області, у комунальну власність Світлодарської міської територіальної громади майна, розташованого в селищі Новолуганське.

 9

Про передачу (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради Донецької області, у комунальну власність Світлодарської міської територіальної громади майна, розташованого в смт Луганське.

 10

Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради Донецької області.

 11

Про внесення змін до рішення Бахмутської районної ради Донецької області від 22 квітня 2021 року № 8/7-98.

 12

Про звіт постійної комісії з питань соціальної політики Бахмутської районної ради Донецької області.

 13

Про звіт постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва та малого бізнесу, бюджету і фінансів Бахмутської районної ради Донецької області.

 14

Про звіт постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад, житлово–комунального господарства, благоустрою та транспортного забезпечення Бахмутської районної ради Донецької області.

 15

Про звіт постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, боротьби з корупцією та злочинністю, зв’язків з об’єднаннями громадян Бахмутської районної ради Донецької області.

 16

Про звіт постійної комісії з питань природних ресурсів, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Бахмутської районної ради Донецької області.

 17

Про внесення змін до рішення Бахмутської районної ради Донецької області від 23 грудня 2020 року № 8/3-31.

 18

Про преміювання до Дня місцевого самоврядування в Україні голови Бахмутської районної ради Донецької області.

 19

Про преміювання до Дня місцевого самоврядування в Україні заступника голови Бахмутської районної ради Донецької області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь