A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бахмутська районна рада
Донецької області

Проєкти рішень районної ради 8 скликання, які вносяться на розгляд 2-ї сесії 08.12.2020

№ рішення Назва рішення

1

Про затвердження порядку денного чергової другої сесії Бахмутської районної ради 8 скликання.

2

Про затвердження Регламенту Бахмутської районної ради.

3

Про затвердження Положення про постійні комісії Бахмутської районної ради.

4

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік за 9 місяців 2020 року.

5

Про внесення змін до Програми економічного  і соціального  розвитку Бахмутського району на 2020 рік.

6

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.

7

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

8

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 7/39-707 «Про районний бюджет на 2020 рік».

9

Про передачу (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради, у комунальну власність Сіверської міської територіальної громади КНП «Сіверська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради» .

10

Про надання згоди на передачу та передачу (безоплатно) цілісного майнового комплексу комунального закладу «Бахмутський районний будинок культури».

11

Про клопотання про прийняття (безоплатно) у комунальну власність Соледарської міської   територіальної громади цілісного майнового комплексу Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Бахмутського району.

12

Про надання згоди на передачу та передачу (безоплатно) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради, у комунальну власність Званівської сільської  територіальної громади іншого окремого індивідуально визначеного майна лікувально-профілактичних  підрозділів КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради».

13

Про клопотання про прийняття (безоплатно) у комунальну власність Сіверської міської територіальної громади нерухомого майна лікувально-профілактичних  підрозділів комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради».

14

Про клопотання про прийняття (безоплатно) у комунальну власність Сіверської міської територіальної громади цілісного майнового комплексу Спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик».

15

Про клопотання про прийняття  (безоплатно) цілісних майнових комплексів комунальних закладів і підприємства  у комунальну власність Часовоярської міської  територіальної громади.

16

Про клопотання про прийняття  (безоплатно) цілісних майнових комплексів комунальних закладів, установ та підприємства  у комунальну власність Світлодарської міської територіальної громади.

17

Про звільнення директора комунальної установи «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь