A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна рада
Донецької області

Оголошення

«ЗБИРАЄМО ВРОЖАЙ БЕЗПЕЧНО

 

                Цьогоріч погода внесла свої корективи щодо термінів збирання ранніх зернових культур, але це лише підтверджує той факт, що ця робота відбувається в дуже складний період, який пов'язаний з напругою праці, підвищеною температурою та вологістю оточуючого повітря. З оглядом на ці чинники - питання безпеки і організації роботи працівників знаходяться на першому місці!

Серед професій найнебезпечнішою є професія механізатора. Механізатор працює понаднормово, у темний час доби, за несприятливих погодних умов, під впливом високих рівнів вібрації, шуму, температурних перепадів, що призводять до стомлення, і як наслідок, може спровокувати працівника до дій, що не відповідають вимогам безпеки. Тому перед початком зерно-збиральних робіт керівниками господарств необхідно провести певні організаційно-профілактичні заходи для недопущення випадків травмування працюючих на жнивах.

До роботи механізаторами допускати осіб віком не молодше 18 років, які пройшли медогляд та не мають протипоказань за станом здоров'я, пройшли навчання та мають посвідчення на право управління даною сільськогосподарською технікою.

Техніка, яка залучається до роботи, має бути зареєстрована та пройти відповідний обов’язковий технічний контроль, забезпечена протипожежним устаткуванням та вогнегасниками,  медичними аптечками. Бункери для зерна повинні мати решітки або кришки і бути обов’язково замкнені. Ремонтні, та налагоджувальні роботи та технічне обслуговування сільськогосподарської техніки проводять за межами ланів та тільки після повної зупинки всіх агрегатів. Всі небезпечні вузли зернозбиральної техніки повинні бути обладнані захисними кожухами, робота без яких категорично забороняється.

                До початку робіт всі працівники проходять відповідне навчання та перевірку знань з охорони праці, відповідні інструктажі, забезпечуються спецодягом, засобами індивідуального захисту. Заздалегідь готуються і обладнуються місця відпочинку. Не дозволено відпочивати під машинами, в кабіні машини під час роботи двигуна, серед поля, у копицях тощо.

Під час роботи в полі і руху по дорогах нікому, крім комбайнера, не дозволяється знаходитися на зернозбиральному комбайні. Перегон сільськогосподарської техніки з використанням доріг загального користування потрібно проводити за узгодженими з поліцією маршрутами з обов’язковим спеціальним супроводом.

Усі ці вимоги нормативно-правових актів відомі, але не буде зайвим ще раз звернути увагу працівників на те, що їх невиконання може призвести до невиправного.      

Бахмутське міське відділення управління бажає керівникам підприємств провести жнива ранніх зернових в найкоротші терміни та з найменшими втратами, а головне - зберегти життя та здоров’я людей, які працюють на жнивах.


Реабілітаційне лікування

в санаторно-курортних закладах

за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

 

Бахмутське міське відділення відповідно до  Постанови   правління Фонду соціального страхування  України від 13.07.2017 року №39  «Про затвердження  Порядку  відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» продовжує направляти застрахованих осіб на реабілітаційне лікування до санаторно-курортних закладів України: м.Одеси та Одеської області, м.Бердянська, м.Миргорода, Київської, Харківської, Дніпропетровської, Львівської, Закарпатської  областей та інші. 

УСІ ПРАЦЕВЛАШТОВАНІ ОСОБИ мають право на відновне лікування, яке розпочинається одразу після закінчення гострого періоду захворювання за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) закладу охорони здоров’я, де застрахована особа знаходиться на стаціонарному лікуванні.

Реабілітаційне лікування проводиться після перенесених інсультів, інфарктів, після операцій на серці, легенях, органах травлення, органах зору, органах сечостатевої системи, на жіночих статевих органах, операцій на опорно-руховому апараті, захворювань легень, ревматологічних захворювань, цукровий діабет та інше.

Вартість реабілітаційного лікування повністю фінансується за рахунок коштів Фонду соціального страхування. Крім того, за весь час перебування застрахованої особи на лікуванні в санаторно-курортному закладі Фондом надається допомога по тимчасовій втраті працездатності.

У РАЗІ НЕОБХІДНОСТІ ОТРИМАННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗВЕРТАТИСЬ ДО ВІДДІЛУ МЕДИЧНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ БАХМУТСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ  (0627) 44-52-89.


«ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНИМИ ПОСЛУГАМИ

ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ В 2021 РОЦІ

 

            Бахмутським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України здійснюється забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», які направлені на відновлення здоров’я  потерпілих, усунення наслідків захворювання та травм, зменшення наявних обмежень пересування  та самообслуговування.

            В умовах карантинних обмежень відділ медичних та соціальних послуг Бахмутського міського відділення продовжує надавати потерпілим на виробництві медико-соціальні послуги, а саме:

 • лікування за наслідками нещасного  випадку на виробництві або професійного захворювання,  медичну реабілітацію;
 •  забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення;
 • забезпечення санаторно-курортним лікуванням; 
 • забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;
 • забезпечення та фінансування необхідних видів догляду та іншими видами медико- соціальної допомоги, які визначені довідкою МСЕК.

           Забезпечення медико-соціальними послугами потерпілих  внаслідок нещасних випадків на виробництві здійснюється відповідно до висновку МСЕК за прямими наслідками виробничої травми чи професійного захворювання та фінансується   Фондом у повному обсязі.

           Для забезпечення потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації, протезно-ортопедичними  виробами Бахмутське міське відділення співпрацює з ПОГ «ІНВАТЕХ», Харківським державним дослідним протезним підприємством, ТОВ «Світ літньої людини та реабілітації». Для забезпечення лікарським засобами та виробами медичного призначення укладені договори про спільні дії з медичними закладами охорони здоров`я м. Бахмута та Бахмутського району та аптечною мережею ТОВ «Добрі ліки».

           Потерпілі мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за профілем лікування. Для надання послуг з санаторно-курортного лікування укладаються тристоронні договори з санаторно-курортними закладами України:   Дніпропетровської, Одеської, Запорізької, Закарпатської та інших областей.

           Спеціалісти Бахмутського міського відділення проводять значну роз’яснювальну  

роботу з потерпілими на виробництві щодо реалізації ними права на забезпечення медико-соціальними послугами (проводять особисті прийоми, консультації засобами телекомунікаційного зв`язку тощо).

           За довідками звертатися до відділу медичних та соціальних послуг Бахмутського міського відділення управління ВД ФСС України в Донецькій області за телефоном (0627)44-52-89 або особисто за попереднім записом за адресою: м.Бахмут,

 вул. Незалежності, 41.


Кількісні показники діяльності

Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

за період з 01.05.2021 по 31.05.2021

 

У травні  2021 року спеціалістами відділення:

 • прийнято 457 заяв - розрахунків від страхувальників для здійснення фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку або профзахворювання по 2016 листкам непрацездатності на суму 7 587 807,84 грн., у тому числі:

 – допомога по тимчасовій непрацездатності – 6 816 047,00 грн., в тому числі ізоляція від COVID-19 – 27 163,77 грн.;

 – допомога по вагітності та пологах –  680 525,58 грн.;

  • допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання на загальну суму – 87 135,26 грн.;
  • допомога на поховання  - 4 100,00 грн.
 • прийнято 308 повідомлень від страхувальників про виплату коштів застрахованим особам по 1 264  листкам непрацездатності;
 • проведено  страхових  виплат 1938  потерпілим (членам їх сімей) у разі настання нещасного  випадку  на   виробництві   або  професійного  захворювання   на   загальну  суму 10 498 909,42 грн., у т. ч. 1293 внутрішньо переміщеним   особам  на   суму – 8 766 653,02 грн.:

 -  щомісячних страхових виплат – 10 197 619,58 грн.;

- щомісячних  страхових  виплат  особам,  які  мають  на це   право   в   разі  втрати годувальника – 301 289,84 грн.;

 • сформовано 2 особові справи  та призначені страхові виплати.

Станом на 04.06.2021 до ДКСУ подано платіжні доручення на перерахування коштів (допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання) страхувальникам м. Бахмуту та Бахмутського району згідно із заявами-розрахунками, поданими ними по 14.04.2021 включно.

Страхові виплати всі потерпілі на виробництві (члени їх сімей) одержують своєчасно та в повному обсязі.

 


«Кількісні показники діяльності

Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

за період з 01.04.2021 по 30.04.2021

 

У квітні 2021 року спеціалістами відділення:

 • прийнято 543 заяв - розрахунків від страхувальників для здійснення фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку або профзахворювання по 2241 листкам непрацездатності на суму 8 196 777,93 грн., у тому числі:

 – допомога по тимчасовій непрацездатності – 6 989 948,40 грн., в тому числі ізоляція від COVID-19 – 9 482,62 грн.;

 – допомога по вагітності та пологах –  1 016 004,03 грн.;

  • допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання на загальну суму – 145 725,50 грн.;
  • допомога на поховання  - 45 100,00 грн.
 • прийнято 468 повідомлень від страхувальників про виплату коштів застрахованим особам по 1 782  листкам непрацездатності;
 • проведено  страхових  виплат 1957  потерпілим (членам їх сімей) у разі настання нещасного  випадку  на   виробництві   або  професійного  захворювання   на   загальну  суму 11 480 767,00 грн., у т. ч. 1308 внутрішньо переміщеним   особам  на   суму – 9 699 561,75 грн.:

 -  щомісячних страхових виплат – 11 182 725,66 грн.;

- щомісячних  страхових  виплат  особам,  які  мають  на це   право   в   разі  втрати годувальника – 298 041,34 грн.

 

Станом на 06.05.2021 до ДКСУ подано платіжні доручення на перерахування коштів (допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання) страхувальникам м. Бахмуту та Бахмутського району згідно із заявами-розрахунками, поданими ними по 22.03.2021 включно.

Страхові виплати всі потерпілі на виробництві (члени їх сімей) одержують своєчасно та в повному обсязі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь