Донецької області

Борці з Бахмуту та Маріуполя здобули «золото» і «срібло» на турнірі в Естонії

Дата: 26.04.2022 16:32
Кількість переглядів: 18

В Естонії 22-23 квітня відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат «XXIII Küllo Kõiv memorial tournament».

Марія Єфремова з міста Бахмут за результатами чотирьох переможних сутичок здобула “золото”.Дівчина є спортсменкою Школи вищої спортивної майстерності Донеччини та змагалася у ваговій категорії 57 кг.

Дмитро Кудрявцев задля виступу на змаганнях вибирався з оточеного російськими військами міста Маріуполь. Спортсмен також у ваговій категорії 57 кг, але вже серед юнаків, виграв три зустрічі, поступився у фіналі та став срібним призером.

Окрім цього, на змаганнях серед спортсменів з Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, України та Фінляндії, кубки й дипломи здобули учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, вихованці тренерів Максима та Андрія Єфремових.