Керівництво країни обговорить з міжнародними партнерами План дій з санкцій
Сьогодні о 17:30 (Київ) голова Офісу Президента України Андрій Єрмак та директор Інституту міжнародних досліджень Фрімена Споглі (FSI) посол Майкл Макфол обговорюватимуть План дій з санкцій.
Цей документ містить пропозиції до міжнародної демократичної спільноти щодо комплексу подальших економічних заходів, спрямованих на те, щоб змусити російське керівництво якнайшвидше припинити війну в Україні та максимізувати ціну агресії для Росії.
План - результат роботи групи міжнародних та українських експертів, виконаної в консультації з урядами, неурядовими організаціями та приватним сектором, а особливо урядом України під керівництвом А ндрій Єрмак.
Як рекомендація, вона зосереджена на десяти ключових областях санкційної політики. В тому числі:
Призначення Росії та Білорусі державами – спонсорами тероризму, а Збройних Сил РФ – терористичною організацією;
Повна заборона російського енергоносійського експорту;
Розширення санкцій проти фінансового сектору Росії та Білорусі;
Посилення санкцій, пов'язаних з перевезеннями та страхуванням;
Розширення та посилення торговельних ембарго та персональних санкцій.
У документі також підкреслено важливість введення вторинних санкцій та синхронізації зусиль демократичних країн у санкцій
Ознайомитися з планом дій з санкціями: https://bit.ly/3JYsSTl
Андрій Єрмак та Майкл Макфол будуть готові відповісти на запитання ЗМІ.
Посилання на подію в Zoom: https://bit.ly/3K8lS6A (Meeting ID: 865 7689 9177 / Passcode: 750539)
Трансляція заходу відбудеться наживо на сторінці Офісу Президента України у Facebook.