A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бахмутська районна рада
Донецької області

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради»

Дата: 12.01.2022 11:32
Кількість переглядів: 160

 

Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами) (далі - Порядок), враховуючи Статут Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» у новій редакції», затверджений  рішенням Бахмутської районної ради Донецької області від 21 грудня 2021 №8/11-160, Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради», створена розпорядженням голови районної ради від 11.01.2022 №2, оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» (далі - КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради»).

 

КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради»:

Юридична адреса: проспект Перемоги, буд. 1, місто Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька область, 84792.

Фактична адреса: вулиця Садова, буд. 169А, місто Бахмут, Донецька область, 84511.

Основні напрями діяльності визначені Статутом Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради»  (https://rada.info/upload/users_files/25107727/e7df0089c1bd7cd633a5bf9faecb6767.pdf ).

Структура КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради» (в додатку до оголошення).

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу (в додатку до оголошення).

 

Дата початку, кінцевий строк і адреса приймання документів для участі у конкурсі: документи для участі у конкурсі  подаються до Бахмутської районної ради Донецької області (документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді) за адресою: вул. О. Сибірцева, 33, м. Бахмут, Донецька обл., 84500,  з моменту оприлюднення цього оголошення на офіційному вебсайті Бахмутської районної ради Донецької області  – до 15 години 26 січня 2022 року включно.

Телефон для довідок: (0627) 44-67-05, (0627) 44-02-35.

E-Mail адреса: info@bahmut-rayrada.gov.ua

 

Дата та місце проведення конкурсу: 28 січня 2022 року, об. 11 год. 00 хв. в адміністративній будівлі Бахмутської районної ради Донецької області, яка розташована за адресою: вул. О. Сибірцева, 33, м. Бахмут, Донецька обл., 84500.

 

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 Порядку;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до  керівника закладу, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 Порядку;

7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідка МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 Порядку;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

 

Вимоги до претендента:

Завдання та обов'язки. Керує згідно з чинним законодавством виробничо-господарською та фінансово-економічною діяльністю закладу охорони здоров'я, відповідає за фінансово-господарські результати його діяльності. Організовує розробку та забезпечує реалізацію довгострокової стратегії розвитку закладу на основі потреб громади та ринкової ситуації (детальніше https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/va117282-02#Text).

 

Повинен знатиКонституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я (детальніше https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/va117282-02#Text).

 

Кваліфікаційні вимоги.

Вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Охорона здоров'я", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки".

Стаж роботи на керівних посадах: не менше 3-х років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція має містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три роки), в якому передбачаються, зокрема:

  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

 

Умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту.

Умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.

Типова форма контракту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 792 «Про затвердження Порядку укладання контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я».

За виконання обов’язків, за контрактом, керівнику передбачається заробітна плата в межах фонду оплати праці, виходячи з установлених:

- посадового окладу в двократному розмірі посадового окладу лікаря загальної практики – сімейного лікаря без категорії;

- премії, надбавок, гарантійних і компенсаційних виплат, передбачених законодавством.

Розмір премії встановлюється відповідно до положення про преміювання. Керівникові надаються такі відпустки:

  • щорічна основна тривалістю 24 календарних днів;

щорічна додаткова за особливий характер праці 7 календарних днів.

 

ДОДАТКИ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь